Sıkça Sorulan Sorular

  • Home / Sıkça Sorulan Sorular
Kira yönetimi göründüğü kadar basit değildir, hele ki bunu bir iş olarak yapıyorsanız. Kiraları zamanında tahsil etmeli, mal sahibine karşı yükümlülüklerinizi yerine getirmeli, gider ve komisyon takiplerini yapmalı ve tüm bunları Muhasebecinizle paylaşmalısınız. İşte Tenantor tüm bu ihtiyaçlarınızı çözmek için var, siz operasyonunuza odaklanabilirsiniz.
Kira yönetimi konusunda çok iddialıyız. İhtiyaçlarınızı biliyor ve uygulamamızı bu doğrultuda geliştiriyoruz. Tenantor.com benzersiz bir altyapı ile online çalışan, size özel çözümleri bünyesine dahil edebilen daha doğrusu sizinle paralelde büyüyebilen tek sistemdir.
Kendi sunucu altyapımızla 3 katmanlı mimaride çalışan bir uygulamayız. Diğer web tabanlı uygulamalar web sunucu ve veri tabanı olarak çalışırken bizler web sunucu, (tenantor sunucu) ve veri tabanı alt yapısı ile hizmet veriyoruz. Bu üç katmanlı yapımız sayesinde güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkartıyoruz.
Tenantor.com kendi betik diline sahip açık kaynak kodlu bir sistemdir. 500 gayrimenkul üzeri yıllık alımlarda müşterimize uygulamayı kendi sunucularında kiralayabiliyoruz, ve müşterimize tüm kaynak kodlarımızı açıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz hem tüm uygulama kodlarına sahip olurken hem de kendi özel uyarlamalarını yapma imkanına erişebiliyorlar. Ayrıca açık kaynak kodun verdiği güçle online müşterilerimize özel çözümlerde mevcut uygulama üzerinde sağlayabiliyoruz. Sizde şimdiden Tenantor’ le çalışarak gelecekte olacak olan büyümenize yatırım yapabilirsiniz.
Müşterimiz sisteme üye olduktan sonra üyelik bilgileri ile kontrol panellerine erişirler. Kontrol panelde fatura bilgilerini girdikten sonra uygulamayı ilk başlat dediklerinde özel bir kurulum işlemi gerçekleşir. Bu kurulum işlemi ile müşterimiz kendine özel olarak açılmış veri tabanına sahip olur. Rakiplerimizin aksine ortak bir veri tabanı kullanmazlar. Bu sayede sadece kendilerine özel kendilerinin erişebileceği bu veri tabanı sunucularımızda hem güvenli şekilde backup lanır, hem de ilerleyen dönemde müşterimizin büyümesinin önünde bir engel teşkil etmez.
Kira yönetimi konusunda 3 farklı sözleşme tipinde sözleşmelerinizi takip etmeniz, gelir ve gider kayıtlarını almanızın yanı sıra muhasebe ve banka entegrasyonları ile iş süreçlerinizi kısaltıyoruz. Mevcut altyapıda sunulan Paraşüt ön muhasebe entegrasyonu ile sizleri tekrarlı veri giriş yükünden kurtarıyor, Tenantor' deki verilerini tek tuşla muhasebe programınıza aktarıyoruz. Ayrıca banka entegrasyonu ile bankanıza gelen kira gelirlerini otomatik olarak sözleşmelerinize yansıtıyoruz.
Hali hazırda Paraşüt ön muhasebe programımız ve Finansbank banka entegrasyonumuz bulunmaktadır. Finansbank dışındaki banka entegrasyonunuzu ücretsiz olarak sisteme adapte ediyoruz. Muhasebe programı konusunda ise Paraşüt dışında bir tercihiniz olursa bunun yapılabilirliğini çalışıp sizlere ayrıca tekliflendiriyoruz.
Müşteri sayımızı ve müşterilerimizi hem rekabet koşulları hem de etik kurallar çerçevesinde paylaşamıyoruz. Müşterilerimiz programı bütünüyle kullandıklarında kendilerine referans olma teklifinde bulunuyor kabul ederlerse tüm sosyal ortamlarımızda paylaşıyoruz. Ama bu soruya takip edilen gayrimenkul sayısı olarak cevap vermek gerekirse, şu an Tenantor.com üzerinde yaklaşık 1000 civarı mülkün yönetimi yapılmaktadır.
Tenantor.com Liv Yazılım firmamızın bir ürünü olup 3 senelik bir geçmişe sahiptir. Kendi ihtiyaçlarımızı piyasada var olan çözümlerle karşılayamamış olmamız dolayısı ile Tenantor' ü geliştirme gereği duyduk. Bizlerde Tenantor.com' u kullanıyor yaklaşık 200 gayrimenkulümüzün takibini Tenentor' le yapıyoruz.
Tüm üyeliklerimizde planlanan zamanda 30 dk. lık bir giriş eğitimi sağlıyoruz.
Bu eğitimde ilk verilerinizi beraber oluşturuyor, gerekirse data aktarımlarınızı beraber yapıyoruz.

Bu eğitim dışında tüm sorularınızı bize alttaki kanallardan iletebilirsiniz.
İletişim: İletişim Formu
Whatsapp Destek Hattı: +90 (530)-368-25-74

Ayrıca sizleri yayınladığımız içeriklerle de destekliyoruz.
Eğitim videoları: Youtube Eğitim Videoları
Kullanıcı klavuzu: Kullanıcı Klavuzu
Verileriniz iki katmanda şifreleme ile korunmaktadır, site kullanıcı girişi ardından uygulama bağlanmak için ayrı bir şifreleme yapılır. Hem site hem de uygulama şifreleri en güvenilir şifreleme algoritmaları olan SHA, MD5 ile korunmaktadır. Ayrıca verileriniz her gün yedeklenmektedir. Verileriniz üzerinde destek taleplerinizde ise uzak masaüstü programları ile sisteminize bağlanıp sizlerin gözetiminde destek sunmaktayız. Özetle verileriniz bizimle hiç olmadığı kadar güvende emin olabilirsiniz.
Yıl sonuna kadar geçerli, yıllık aboneliklerde liste fiyatı üzerinden %50 indirim fırsatını kaçırmayın.
This is default text for notification bar