Neden kullanmalıyım?

  • Home / Blog / Neden kullanmalıyım?

Neden kullanmalıyım?

Çünkü tenantor.com diğer benzeri sistemler gibi değildir. Size neden kullanmanız gerektiğini açıklamaya çalışıyor olacağım. Ama ilk olarak bilmeniz gereken Tenantor.com’ un tamamen sizin için konforunuz için üretildiğidir. Haydi şimdi özelliklerinden bazılarını incelemeye başlayalım.

Teknik olarak, tenantor.com’u küresel bir bakış açısıyla inşa ediyoruz ve aslında tenantor sadece bir web uygulaması değildir. Sunucu tabanlı gerçek bir SAAS hizmetidir. Geliştirme süremiz benzer sistemlerden çok daha kısadır, çünkü tenantor’ de kendi geliştirme ortamımızı kullanmaktayız.

Tenantor.com iş dünyasında ise benzersiz bir yazılımdır. Tenantor.com geniş bir yelpazede sektörel uygulamalara sahiptir ve size aşağıdakiler gibi birçok yeni uygulamayı da beraberinde sunmaktadır:

  1. Sistem üzerinde takipteki verilerinizi mülk sahiplerinizle ve kiracılarınızla kolayca paylaşabilmeniz için Portal çözümü ile birlikte gelir.
    2. Komisyon hesaplama ve faturalandırma uygulama seçenekleriyle birlikte gelir.
    3. Ücretsiz SMS-Email bildirimleri ile birlikte gelir.
    4. Kolayca veri gönderebileceğiniz veya alabileceğiniz diğer web servis yapılarını destekler.

Tenantor.com yeni bir uygulama olmasına rağmen, diğer benzer yazılımlardan daha güçlüdür ve gelecekte de daha güçlü olacağını varsayabilirsiniz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir