VIP Property, İstanbul’daki gayrimenkul geliştirme şirketlerinden ve satıcılarından seçilen projelerin pazarlanması, satışı ve kira yönetimi için münhasır sorumluluk alan benzersiz bir şirkettir. Hem yerel hem de uluslararası arenaya satış yapan rekabetçi bir şirkettir. Yerel ve uluslararası müşterilerin satın alma beklentileri tamamen farklıdır ve geniş bir gereksinimi karşılamak zorundayız. Müşterilerimize karşı misyonumuz; esneklik ve verdiğimiz kusursuz hizmetlerle şirketimizi “kalabalığın arasından ayrıştırmak” tır. Biz sadece konut satmıyoruz! Bu denklemin en kolay kısmı! Anahtar teslimi komple kiralama hizmetleri de sunuyoruz.

VIP Property, satmak için şirket olarak müşterilerimize kazanç sağlayacağına ve yüksek kazançlı kira yönetimi sağlayabileceğimize inandığımız mülkleri özellikle seçer. Satış için, piyasa beklentilerini karşılayan ve aşan mülkler arıyoruz, seçtiğimiz gayrimenkuller yatırım değerleri yüksek olan ve müşterilerimize karlı yatırım çıkış stratejileri sunan özelliklerdedir. Çalıştığımız inşaat şirketleri; ev sahiplerimiz, kiracılarımız ve konut sakinlerimizin talep ettiği sürekli artan ihtiyaçları ve değişiklikleri karşılayabilmelidir; hem konut sakinleri tarafından toplam yaşam tarzının tatmin edilmesine yol açan hem de müşterilerimize yatırımlarında güvenli bir büyüme sağlayan bir ortam sağlamaları gerekmektedir.

VIP Property, İstanbul emlak piyasasının en dinamik emlak şirketlerinden biridir. Kurulduğu günden bu yana İstanbul’un Güney Batı bölgesinde pazar lideri olmuştur. VIP Property, birçok projenin  satışı için seçilen kuruluş olmuştur. İstanbul, kira yönetimi hizmetleri için henüz emekleme aşamasındadır ve şirketimiz, anahtar teslimi kiralık emlak yönetimi sistemi uygulayarak yatırımcının beklentilerini ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayabilmek için pazarı dönüştürmek zorunda kalmıştır.

İstanbul’ da kira yönetimi hizmetleri gelişmemişti ve gayrimenkul sektöründeki şirketlerin çoğu kira yönetimi ile ilgilenmiyordu. VIP Property, benzersiz hizmetlerinin tanıtılması için emlakçılarla ve müteahhitlerle yakın işbirliği içinde çalışarak büyük bir pazar gereksinimini karşılamıştır. Mülklerin satış ve pazarlamasına dahil edilen bu önemli katma değer hizmeti, organizasyonumuzu dönüştürmüştür. VIP Property verdiği kira yönetimi ve kiralama garantisi hizmetleri ile gayrimenkul sahipleri için kira gelirlerini artırırken hem yerel hem de uluslararası konut satışlarını önemli ölçüde artırdı. VIP Property’nin kendine özgü pazarlama, satış ve mükemmel satış sonrası hizmetleri markası ile müşterilerine gayrimenkul hizmetleri sağlamada pazar lideri olduk.